Váš tým

holub_vel

Ing. Libor Holub
obchodní ředitel

V transparentním tržním prostředí je klíčovou úlohou BOHEMIA ENERGY ve vztahu k firemním zákazníkům zajištění profesionální podpory v celém procesu nákupu a dodávky energií. Na základě Vašich potřeb, našich odborných znalostí a možností energetického trhu jsme pro Vás připravili jedinečnou, komplexní službu VIP Servis, která Vás v celém tomto procesu efektivně podpoří. Neváhejte nás kontaktovat a dovolte nám postarat se o to, aby se nákup a dodávka energií staly Vaší oblíbenou činností.

beseda

Tomáš Beseda
ředitel sekce klíčových zákazníků

Naším zájmem je navázání dlouhodobé spolupráce založené na vyváženém obchodním vztahu, který dává oběma stranám stabilitu a zákazníkovi možnost soustředit se na své podnikatelské nebo jiné hlavní aktivity. Pro zajištění potřeb firemních zákazníků, komunální sféry a státních organizací spolupracuje Bohemia Energy s týmem kvalifikovaných a pečlivě vybraných obchodních partnerů. Jsem přesvědčen, že náš tým pro Vás odvede maximum, ať již v rámci poradenství, kdy oceníte snížení nákladů a rizik spojených s nákupem a dodávkou energií, tak i v dlouhodobém obchodním partnerství postaveném na důvěře, transparentnosti a  otevřenosti.

brantl

Ondřej Brantl
vedoucí oddělení podpory prodeje

Pro dlouhodobě akceptovatelné náklady na energie je rozhodující volba strategie nákupu. Naši obchodní partneři jsou v každodenním kontaktu se silným týmem odborníků podpory prodeje, který pro ně zajišťuje kompletní servis a zároveň jim poskytuje podporu při péči o stávající klíčové zákazníky. Díky tomu dokážeme nabídnout individuální a transparentní řešení nákupu a dodávky energií. Oddělení podpory prodeje aktivně spolupracuje na vývoji nových produktů a služeb. Jsem přesvědčen, že Vás služba VIP Servis osloví a budete ji využívat ke své plné spokojenosti a prosperitě.