Nadílka pro nové zákazníky

Exkluzivní nabídka platná pouze do 31. 12. 2016

Unikátní produktová řada Energie A++ nabízí zákazníkům velkoobchodní ceny dostupné i pro domácnosti. Zákazníci už nemusí zdlouhavě studovat ceníky jednotlivých dodavatelů, vždy mají aktuálně tu nejvýhodnější možnou cenu elektřiny a plynu na trhu.

A nejen to! Smlouva na dobu neurčitou poskytuje volnost, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Energie A++ je Smart Home Ready a samozřejmostí je i individuální energetické poradenství pro Vaši domácnost zdarma.

Do 31. 12. 2016 můžete navíc získat finanční bonus 1 000 Kč za každé odběrné místo a balíček asistenčních služeb na celý rok zdarma. Získat tento dárek je snadné, do poznámky v kontaktním formuláři stačí uvést kód: Vánoce 2016.

Pro více informací nás nezávazně kontaktujte.Povinné položky

Často kladené dotazy:

„Nabídka se mi líbí, ale teď před Vánoci nemám čas řešit…“
Nevadí, pro získání této mimořádně výhodné nabídky stačí zadat poptávku prostřednictvím formuláře zde nebo na reseni2plus.cz a do poznámky uvést kód Vánoce 2016 do 31. 12 2016. Na všem ostatním se můžete domluvit později. Poptávka není závazná. Samozřejmě platí, že vše vyřídíme za Vás.

Co obsahuje balíček asistenčních služeb? Co se stane, až uběhne období zdarma?
Ve spolupráci se společností AXA ASSISTANCE jsme pro zákazníky připravili Základní balíček asistenčních služeb v domácnosti, který poskytuje okamžitou pomoc při drobných haváriích v domácnosti (příjezd řemeslníka zdarma, úhrada nákladů na činnost řemeslníka do výše 2 500 Kč a použitého materiálu do 500 Kč).

Po ročním čerpání této služby zdarma se můžete rozhodnout, zda chcete tuto službu užívat i nadále. V tom případě budete platit 8 Kč/měsíc.

Více o balíčku zde.

Jakým způsobem mi bude vyplacen finanční bonus?
Bonus Vám bude přiznán v předepsaných zálohách. Částku transparentně uvidíte v plánu záloh, který obdržíte před začátkem odběru elektřiny a/nebo plynu spolu s pokyny k platbám.

Podmínky:

Podmínky akce Rozbal dárek ke stažení.

 

banner_reseni2plus_2