Aktuality

Komunikace s médii je pro nás jednou z priorit

Reklama, kterou nikdy neuvidíte

25. 6. 2018

„Nic na vás nehrajeme“, tak zní název nového komunikačního konceptu společnosti Bohemia Energy, který se poprvé v médiích objeví v pondělí 25. června. Jedná se o ojedinělý koncept reklamy, kterou se nikdy nepodařilo natočit, ale přesto je v médiích vysílána. Hlavními postavami jsou Pavel Liška a Marek Daniel.

Kampaň se tematicky zaměřuje na boření mýtů, které kolem dodávek energií stále panují, a rovněž na klíčové benefity, které Bohemia Energy svým zákazníkům nabízí. Hlavním cílem je tak posílení znalosti značky a jejího pozitivního vnímání a také podpořit prodejní aktivity v rámci všech obchodních kanálů.

Koncepčně je celá kampaň o natáčení reklamy týkající se dodávky energií. Nikdy však není vidět finální výsledek, ale pouze příprava na natáčení televize, videa či nahrávání radiových spotů. Kreativně se jedná o vztah mezi režisérem a hercem. Hercem, který se snaží hrát, přestože má být hlavně zcela přirozený, prostě nehrát. Stejně tak nic nehraje ani Bohemia Energy, ale naopak poskytuje svým zákazníkům služby za těch nejlepších možných podmínek.

Spot je ke zhlédnutí na YT kanálu Bohemia Energy, kde se můžete podívat i na video “Jak se natáčelo” ze zákulisí vzniku kampaně.