Aktuality

Komunikace s médii je pro nás jednou z priorit

Podpořte nás v hlasování o prestižní cenu Via Bona

8. 9. 2016

Společnost Bohemia Energy byla Českou asociací streetwork nominována za dlouhodobou podporu projektu Streetwork online na prestižní Cenu Via Bona, jejímž posláním je zviditelňování inspirativních příběhů dobročinnosti a snaha oceňovat ty, kteří pomáhají druhým. Z celkového počtu 149 přihlášených příběhů postoupila Bohemia Energy v kategorii Dobrá firma do užšího finále, v němž odborná porota vybere ze tří projektů ten vítězný.

Současně také do 7. října probíhá na stránkách nadace Via hlasování o Cenu veřejnosti, kde si každý může vyzkoušet roli porotce a dát svůj hlas příběhu (nebo i více příběhům najednou), které ho nejvíce osloví a inspirují. Vítězové jednotlivých kategorií, včetně Ceny veřejnosti, budou slavnostně vyhlášeni ve středu 19. října.

Zašlete Bohemia Energy svůj hlas a podpořte tím sociální pracovníky z České asociace streetwork, kteří prostřednictvím virtuálního nízkoprahového klubu (www.jdidoklubu.cz) nabízejí dětem a dospívajícím místo, kdemohou bezpečně trávit svůj volný čas a v případě potřeby najít i pomoc či radu. Děkujeme.

Hlasujte zde