Doporučení

Doporučte přátelům a známým levnější energie a získejte odměnu 500 Kč

Už s námi šetříte na energiích a rádi byste chytře poradili svým známým? Doporučte jim Bohemia Energy a oba získáte odměnu 500 Kč.

Co získáte Vy?

Za každého doporučeného zákazníka, který k nám převede alespoň jedno odběrné místo, Vám připíšeme bonus 500 Kč na Vašem nejbližším vyúčtování.

Doporučit známého

Na co se může těšit Vámi doporučený zákazník?

S produktovou řadou Energie A++ nebo GARANCE MĚSÍCE získá nový zákazník výhodné ceny energií a na uvítanou navíc bonus 500 Kč ve svém prvním vyúčtování od Bohemia Energy.


Jak doporučit?

Jednoduše vyplňte formulář níže nebo nám zavolejte na 800 025 025.

Vámi doporučený známý nebo přítel nás také může kontaktovat na 800 025 025 sám, nebo nechat kontakt na sebe zde. Stačí, když nám při sjednávání smlouvy sdělí Vaše zákaznické číslo spolu s informací, kdo mu uzavření smlouvy s BOHEMIA ENERGY doporučil.

Uvedená nabídka je platná pouze pokud doporučený zákazník uzavře novou smlouvu s produktovou řadou Energie A++ nebo GARANCE MĚSÍCE.

  Koho doporučujete

  Povinné položky

  Kde najdu své zákaznické číslo?

  Zákaznické číslo tiskneme na všechny dokumenty, které Vám zasíláme. Najdete ho na uvítacím dopise, předpisu záloh, vyúčtovacích fakturách atd. Tento údaj bývá na tištěných dokumentech označen jako „Vaše zákaznické číslo“. Pokud máte více zákaznických účtů, můžete vyplnit číslo kteréhokoli z nich. Případně Vám ho kdykoliv rádi sdělíme na zákaznické lince 800 025 025.

  Příklady

  Zkušenost zákaznice Bohemia Energy paní Marty Procházkové:

  „Moje kadeřnice se mi před časem zmínila, že jí přišel velký nedoplatek za elektřinu a navíc, že s ní její dodavatel vůbec nic nechce řešit. Tak jsem jí doporučila Bohemia Energy. Jsme s nimi již pět let a můžu potvrdit, že nejenom šetříme, ale vždy nám se vším ochotně poradili. Při další návštěvě mi kadeřnice potvrdila, že dala na mou radu a přešla k Bohemia Energy také. Komunikaci s nimi si nemůže vynachválit a ještě ušetří. Takže nyní doporučuje Bohemia Energy i svým dalším zákaznicím. Výhodné je to pro všechny. Já jsem dostala 500 Kč a moje kadeřnice také. Navíc, když další zákaznice na její doporučení přejde k Bohemia Energy také, získá dalších 500 Kč.“

  Zkušenost zákazníka Bohemia Energy pana Jakuba Krále:

  „Když jsem podepsal smlouvu s Bohemia Energy, pochlubil jsem se chlapům v hospodě, že teď nebudu muset tolik na pivo šetřit. Kamarádi mi to rozmlouvali, že stejně zase budu doplácet jako všichni. Já se ale nedal a vsadil jsem se s nimi o sud piva, že s Bohemia Energy ušetřím. Když mi přišlo první vyúčtování, tak jsem zajásal a běžel do hospody ukázat vyúčtování. Bohemia Energy svůj slib splnila a tak ostatní neváhali a přidali se na moje doporučení taky. Jsme parta pěti kamarádů, takže každý dostal bonus 500 Kč. A já, který jsem každého z nich doporučil, jsem získal celkem 2 500 Kč.“

  Ještě nejsem Váš zákazník, co mám dělat?

  Pokud přicházíte na doporučení, vyplňte formulář níže, nebo nám zavolejte na 800 025 025.

   Povinné položky

   Podmínky akce

   Platnost akce je od 1. 12. 2017 do 31. 12. 2021.

   Detailní podmínky akce najdete zde.